نیازمندی اینترنتی در صنعت| درج آگهی رایگان| سایت آگهی نامه

لرزه گیر لاستیکی صنعتی

لرزه گیر لاستیکی صنعتی

آگهی رایگان
  • صنعت صنعت ماشین آلات
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۹/۰۹/۱۰
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۹/۰۹/۱۰
  •    تهران
  • 42 بازدید
  • قیمت : توافقی
  • لرزه گیر لاستیکی پمپ Rubber Expansion Joints ‎عملکرد تجهیزات از جمله پمپ ها، کمپرسور ها، فن ها و ... همراه با ایجاد لرزش، ارتعاش و ضربه می باشند که این عوامل باعث ایجاد آسیب و استهلاک در قطعات و سیستم های لوله کشی می گردد. ‎به کارگیری لرزه گیرهای لاستیکی در قسمت های ورودی (Suction) و خروجی (Discharge) پمپ ها جهت جذب لرزش و انتقال آن به سیستم لوله کشی و کاهش صدا الزامی می باشد. همچنین وجود لرزه گیر های لاستیکی موجب جلوگیری از آسیب ناشی از ضربات قوی سیال که در اصطلاح به آن ضربه قوچ یا ضربه چکش (Water Hammer) گفته می شود، بر لوله ها و به خصوص اتصالات می گردد. ‎تیم مهندسی آکام با تکیه بر دانش فنی خود و امکانات تولید، ضمن ارائه مشاوره به مشتریان خود، آمادگی دارد تا انواع اتصالات و لرزه گیر های لاستیکی را بنا به سفارش در سایز و جنس های مختلف، طراحی و تأمین نماید. ———————————————— ‎شرکت تأمین تجهیزات فرآوری آکام ‎طراحی، مهندسی و تأمین تجهیزات و قطعات یدکی فرآوری مواد معدنی‌‌‌‌ ☎ 021-77491311 ✉ info@AKAM-Company.com www.AKAM-Company.com Whatsapp: 09360626755 Telegram: http://t.me/AKAM_company Instagram: http://instagram.com/AKAMco.official ‎#آکام ‎#معدن ‎#فرآوری_مواد_معدنی #تجهیزات_فرآوری_موادمعدنی ‎#شرکت_تأمین_تجهیزات_فرآوری_آکام ‎#لرزه_گیر #لرزه_گیر_لاستیکی #لرزه_گیر_فلزی #لرزه_گیر_جوشی_آکاردئونی #لرزه_گیر_لاستیکی_مهاردوقلو #لرزه_گیر_فلنج_دار #لرزه_گیر_پمپ #لرزه_گیر_لاستیکی_مهاردار #لرزه_گیر_لاستیکی_رابر_هنگر #لرزه_گیر_صنعتی #لرزه_گیر_مهاردوقلو #rubber_expansion_joints #metal_expansion_joint #expansion_joint #flexible_joints #rubber_hose #natural_rubber #water_hammer #sbr #cr #epdm #nbr #anti_vibration #metal_spring

لرزه گیر لاستیکی پمپ
Rubber Expansion Joints

‎عملکرد تجهیزات از جمله پمپ ها، کمپرسور ها، فن ها و ... همراه با ایجاد لرزش، ارتعاش و ضربه می باشند که این عوامل باعث ایجاد آسیب و استهلاک در قطعات و سیستم های لوله کشی می گردد.

‎به کارگیری لرزه گیرهای لاستیکی در قسمت های ورودی (Suction) و خروجی (Discharge) پمپ ها جهت جذب لرزش و انتقال آن به سیستم لوله کشی و کاهش صدا الزامی می باشد. همچنین وجود لرزه گیر های لاستیکی موجب جلوگیری از آسیب ناشی از ضربات قوی سیال که در اصطلاح به آن ضربه قوچ یا ضربه چکش (Water Hammer) گفته می شود، بر لوله ها و به خصوص اتصالات می گردد.

‎تیم مهندسی آکام با تکیه بر دانش فنی خود و امکانات تولید، ضمن ارائه مشاوره به مشتریان خود، آمادگی دارد تا انواع اتصالات و لرزه گیر های لاستیکی را بنا به سفارش در سایز و جنس های مختلف، طراحی و تأمین نماید.

————————————————

‎شرکت تأمین تجهیزات فرآوری آکام
‎طراحی، مهندسی و تأمین تجهیزات و قطعات یدکی فرآوری مواد معدنی‌‌‌‌

☎ 021-77491311
✉ info@AKAM-Company.com
www.AKAM-Company.com

Whatsapp: 09360626755
Telegram: http://t.me/AKAM_company
Instagram: http://instagram.com/AKAMco.official

‎#آکام
‎#معدن
‎#فرآوری_مواد_معدنی #تجهیزات_فرآوری_موادمعدنی
‎#شرکت_تأمین_تجهیزات_فرآوری_آکام
‎#لرزه_گیر #لرزه_گیر_لاستیکی #لرزه_گیر_فلزی #لرزه_گیر_جوشی_آکاردئونی #لرزه_گیر_لاستیکی_مهاردوقلو #لرزه_گیر_فلنج_دار #لرزه_گیر_پمپ #لرزه_گیر_لاستیکی_مهاردار #لرزه_گیر_لاستیکی_رابر_هنگر #لرزه_گیر_صنعتی #لرزه_گیر_مهاردوقلو #rubber_expansion_joints #metal_expansion_joint #expansion_joint #flexible_joints #rubber_hose #natural_rubber #water_hammer #sbr #cr #epdm #nbr #anti_vibration #metal_spring

هیچ دیدگاهی برای این آگهی درج نشده است

اولین دیدگاه را شما ارسال کنید

جهت ارسال دیدگاه باید در سایت عضو شوید

ثبت آگهی رایگان