نیازمندی اینترنتی در صنعت| درج آگهی رایگان| سایت آگهی نامه

اخذ ویزای دبی با ثبت شرکت

اخذ ویزای دبی با ثبت شرکت

آگهی رایگان
  • خدمات مسافرتی آژانس مسافرتی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۴۰۰/۰۶/۲۷
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۰/۰۶/۲۷
  •    تهران
  • 98 بازدید
  • خدمات آژانس هواپیمایی پارسا گشت: ارائه دهنده بهترین خدمات و بالاترین کیفیت در تمامی زمینه های مسافرتی امارت یکی از ثروتمندترین کشورهای پادشاهی در جنوب غربی قاره آسیا است. کشور امارات با جمعیتی در حدود ۸۱۰۶۰۰۰ نفر و مساحت ۸۳۶۰۰ کیلومتر مربع یکی از بزرگترین ذخایر نفتی دنیا را در اختیار دارد. در سال های اخیر تغییرات عمده ای در زندگی اجتماعی و فرهنگی مردم این کشور به وجود آمده است و همین امر باعث جذب مهاجرینی که جویای کار و یا سرمایه گذاری هستند به امارات شده است. با اینکه سیاست های امارات برای جذب سرمایه گذار در سال های اخیر بسیار بهبود یافته است و با کارگران خارجی به خوبی و عادلانه رفتار می شود و این اشخاص در طی مدت زمان کار و اقامت در امارات درآمد قابل ملاحظه ای دارند اما مهاجران هرگز نمی توانند بخشی از جمعیت بومی و دایمی امارات شوند. این نکته ای است که قبل از مهاجرت به امارات باید بدان توجه داشت چرا که شما می توانید با سرمایه گذاری و کار در کشورهای درجه یک اروپایی اقامت و در نهایت تابعیت داشته باشید. به تازگی کشور امارات برای جذب نیروی متخصص و سرمایه گذار خارجی اقدام به ارائه اقامت طلایی امارات نموده است، این اقامت بسته به شرایط 5 یا 10 ساله صادر می گردد. اقامت طلایی امارات برای 5 دسته از متقاضیان مسیرهای سرمایه گذاری، خرید ملک، کارآفرینی، نخبگان تحصیلی و متخصصان در زمینه های متفاوت، صادر می گردد. فرد متقاضی اقامت طلایی امارات در صورتی که تمامی شرایط لازم را داشته باشد، امکان تمدید اقامت خود را دارد. از مزایای اخذ اقامت طلایی امارات می توان به همراه داشتن والدین، همسر، فرزندان و افراد تحت تکلف، اشاره نمود. مدارک و شرایط ثبت شرکت در دبی معمولاً برای ثبت شرکت در کشوری خارجی و دریافت اقامت آن، نیازمند داشتن شرایطی خاص و پیچیده هستید؛ در حالی که ثبت شرکت در دبی چنین نیست. از جمله مهم‌ترین مواردی که موجب محبوبیت این روش شده، عدم نیاز به ارائه مدرک زبان و همین‌طور نداشتن محدودیت سنی است. برای اخذ اقامت دبی از طریق ثبت شرکت نیاز است مدارک هویتی خود و خانواده شامل اسکن پاسپورت و ترجمه رسمی کارت ملی و شناسنامه را برای کارشناسان ما در پارسا گشت ارسال نمایید تا جهت گرفتن تائیدیه اولیه و دریافت مجور فعالیت از وزارت توسعه اقتصادی (DED) امارات اقدام نمایند گرفتن مجوز اولیه معمولاً ۷ الی ۱۰ روز کاری زمان خواهد برد. در مرحله بعد برای دریافت مجوزهای لازم، می‌بایست فرم‌های مربوطه را تکمیل نموده و هزینه‌ها را پرداخت کنید. پس از انجام کلیه امور، یک مجوز اقامت ۳ ساله و قابل تمدید برای متقاضی و اعضای خانواده وی صادر می‌گردد که به واسطه آن می‌توانند در این کشور زندگی کرده و از امکانات رفاهی آن بهره‌مند شوند. هزینه ثبت شرکت در دبی به جز این که در کم‌ترین زمانی که می‌توان به آن فکر کرد، می‌شود اقامت دبی از طریق ثبت شرکت را برای خود و خانواده دریافت کرد، ثبت شرکت در دبی مزیت دیگری هم دارد که مربوط به هزینه‌های آن است. تمامی هزینه‌هایی که قرار است در طی پروسه ثبت شرکت پرداخت شود که شامل هزینه‌های ترجمه اسناد و مدارک، هزینه‌های مربوط به گرفتن مجوز تجارت و تائیدیه‌های لازم، هزینه ویزا و اداره‌ی ماجرت می‌باشد از قبل مشخص می‌گردد. بنابراین نگرانی هزینه‌های پنهان و ناگهانی وجود نخواهد داشت. مشاوره رایگان تلفنی و اینترنتی مسافرین محترم تلفن :30- 88487120 فکس 88487130 مدیر بازرگانی :ثمین09122483008 آدرس : خ جلال آل احمد بین پل گیشا و پل آزمایش ساختمان پ113

. خدمات آژانس هواپیمایی پارسا گشت:
ارائه دهنده بهترین خدمات و بالاترین کیفیت در تمامی زمینه های مسافرتی

امارت یکی از ثروتمندترین کشورهای پادشاهی در جنوب غربی قاره آسیا است. کشور امارات با جمعیتی در حدود ۸۱۰۶۰۰۰ نفر و مساحت ۸۳۶۰۰ کیلومتر مربع یکی از بزرگترین ذخایر نفتی دنیا را در اختیار دارد. در سال های اخیر تغییرات عمده ای در زندگی اجتماعی و فرهنگی مردم این کشور به وجود آمده است و همین امر باعث جذب مهاجرینی که جویای کار و یا سرمایه گذاری هستند به امارات شده است. با اینکه سیاست های امارات برای جذب سرمایه گذار در سال های اخیر بسیار بهبود یافته است و با کارگران خارجی به خوبی و عادلانه رفتار می شود و این اشخاص در طی مدت زمان کار و اقامت در امارات درآمد قابل ملاحظه ای دارند اما مهاجران هرگز نمی توانند بخشی از جمعیت بومی و دایمی امارات شوند. این نکته ای است که قبل از مهاجرت به امارات باید بدان توجه داشت چرا که شما می توانید با سرمایه گذاری و کار در کشورهای درجه یک اروپایی اقامت و در نهایت تابعیت داشته باشید. به تازگی کشور امارات برای جذب نیروی متخصص و سرمایه گذار خارجی اقدام به ارائه اقامت طلایی امارات نموده است، این اقامت بسته به شرایط 5 یا 10 ساله صادر می گردد. اقامت طلایی امارات برای 5 دسته از متقاضیان مسیرهای سرمایه گذاری، خرید ملک، کارآفرینی، نخبگان تحصیلی و متخصصان در زمینه های متفاوت، صادر می گردد. فرد متقاضی اقامت طلایی امارات در صورتی که تمامی شرایط لازم را داشته باشد، امکان تمدید اقامت خود را دارد. از مزایای اخذ اقامت طلایی امارات می توان به همراه داشتن والدین، همسر، فرزندان و افراد تحت تکلف، اشاره نمود.

مدارک و شرایط ثبت شرکت در دبی

معمولاً برای ثبت شرکت در کشوری خارجی و دریافت اقامت آن، نیازمند داشتن شرایطی خاص و پیچیده هستید؛ در حالی که ثبت شرکت در دبی چنین نیست. از جمله مهم‌ترین مواردی که موجب محبوبیت این روش شده، عدم نیاز به ارائه مدرک زبان و همین‌طور نداشتن محدودیت سنی است.

برای اخذ اقامت دبی از طریق ثبت شرکت نیاز است مدارک هویتی خود و خانواده شامل اسکن پاسپورت و ترجمه رسمی کارت ملی و شناسنامه را برای کارشناسان ما در پارسا گشت ارسال نمایید تا جهت گرفتن تائیدیه اولیه و دریافت مجور فعالیت از وزارت توسعه اقتصادی (DED) امارات اقدام نمایند

گرفتن مجوز اولیه معمولاً ۷ الی ۱۰ روز کاری زمان خواهد برد. در مرحله بعد برای دریافت مجوزهای لازم، می‌بایست فرم‌های مربوطه را تکمیل نموده و هزینه‌ها را پرداخت کنید.

پس از انجام کلیه امور، یک مجوز اقامت ۳ ساله و قابل تمدید برای متقاضی و اعضای خانواده وی صادر می‌گردد که به واسطه آن می‌توانند در این کشور زندگی کرده و از امکانات رفاهی آن بهره‌مند شوند.

هزینه ثبت شرکت در دبی

به جز این که در کم‌ترین زمانی که می‌توان به آن فکر کرد، می‌شود اقامت دبی از طریق ثبت شرکت را برای خود و خانواده دریافت کرد، ثبت شرکت در دبی مزیت دیگری هم دارد که مربوط به هزینه‌های آن است.

تمامی هزینه‌هایی که قرار است در طی پروسه ثبت شرکت پرداخت شود که شامل هزینه‌های ترجمه اسناد و مدارک، هزینه‌های مربوط به گرفتن مجوز تجارت و تائیدیه‌های لازم، هزینه ویزا و اداره‌ی ماجرت می‌باشد از قبل مشخص می‌گردد. بنابراین نگرانی هزینه‌های پنهان و ناگهانی وجود نخواهد داشت.

مشاوره رایگان تلفنی و اینترنتی مسافرین محترم
تلفن :30- 88487120  فکس 88487130

مدیر بازرگانی :ثمین09122483008

آدرس : خ جلال آل احمد بین  پل گیشا و پل آزمایش ساختمان پ113

 

هیچ دیدگاهی برای این آگهی درج نشده است

اولین دیدگاه را شما ارسال کنید

جهت ارسال دیدگاه باید در سایت عضو شوید

ثبت آگهی رایگان