نیازمندی اینترنتی در صنعت| درج آگهی رایگان| سایت آگهی نامه

تامین کننده انواع نوارهای نقاله (مدولار- لاستیکی-pvc - ....) ، زنجیر ، چرخ‌دنده -طراحی ، ساخت و اجرای خطوط تولید

تامین کننده انواع نوارهای نقاله (مدولار- لاستیکی-pvc - ....) ، زنجیر ، چرخ‌دنده -طراحی ، ساخت و اجرای خطوط تولید

آگهی رایگان
  • صنعت صنعت ماشین آلات
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۴۰۰/۱۰/۰۶
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۰/۱۰/۰۶
  •    خراسان رضوی
  • 60 بازدید
  • قیمت : توافقی
  • تامین کننده انواع نوارهای نقاله (مدولار- لاستیکی-pvc - ....) ، زنجیر ، چرخ‌دنده -طراحی ، ساخت و اجرای خطوط تولید صفر تا صد اتوماسیون صنعتی لایِن توس در طراحی ، اجرا و تامین قطعات ، مواد اولیه و ماشین آلات صنعتی ، اهدافی را به شکل های زیر دنبال می‌کند که به شرح زیراست : ۱- قطعات صنعتی (نوار نقاله ، زنجیر، چرخ دنده …. ) ، محصولات با کیفیت و ماشین آلات صنعتی را دراختیارصنعتگران دولتی و بخش خصوصی در ایران قرارمی‌دهیم. ۲-اتوماسیون صنعتی لایِن توس این وظیفه را طی مراحل طراحی و ساخت سیستم ها و پروژه های خود کاملا احساس کرد، بنابراین برای دسترسی به برندهای روز و مطرح دنیا و استفاده ازتکنولوژی های قدرتمند ، مدیران شرکت مجاب شدند تا در فعالیت های بازرگانی که انجام می‌دهند ، ارتباط تجاری نزدیک و قوی با کشورهای صنعتی و پیشرفته برقرار کنند و از لحاظ تامین و تضمین در تهیه قطعات اصل، نو و بدون اشکال حرف اول را بزنند. ۳-امروزه اين شركت در راستاي اهداف از پيش طراحي شده خود در زمينه طراحي و ساخت ماشين آلات و تجهيزات صنعتي ، با مجهز شدن به تجهيزات و ماشين آلات و فضای کارگاهی مورد نياز و با پشتوانه تجربه ودانش علمی نیروهای متخصص ، موفق به انجام پروژه هاي متعدد در بخش صنايع پتروشیمی ،غذایی، نفت و گاز ، فولاد ، سنگ و…. بعنوان تأمين كننده اصلي قطعات و ماشين آلات صنعتی و طراحی و اجرای آنها شده است.

تامین کننده انواع نوارهای نقاله (مدولار- لاستیکی-pvc - ....) ، زنجیر ، چرخ‌دنده -طراحی ، ساخت و اجرای خطوط تولید صفر تا صد

اتوماسیون صنعتی لایِن توس در طراحی ، اجرا و تامین قطعات ، مواد اولیه و ماشین آلات صنعتی ، اهدافی را به شکل های زیر دنبال می‌کند که به شرح زیراست :
۱- قطعات صنعتی (نوار نقاله ، زنجیر، چرخ دنده …. ) ، محصولات با کیفیت و ماشین آلات صنعتی را دراختیارصنعتگران دولتی و بخش خصوصی در ایران  قرارمی‌دهیم.
۲-اتوماسیون صنعتی لایِن توس این وظیفه را طی مراحل طراحی و ساخت سیستم ها و پروژه های خود کاملا احساس کرد، بنابراین برای دسترسی به برندهای روز و مطرح دنیا و استفاده ازتکنولوژی های قدرتمند ، مدیران شرکت مجاب شدند تا در فعالیت های بازرگانی که انجام می‌دهند ، ارتباط تجاری نزدیک و قوی با کشورهای صنعتی و پیشرفته برقرار کنند و از لحاظ تامین و تضمین در تهیه قطعات اصل، نو و بدون اشکال حرف اول را بزنند.
۳-امروزه اين شركت در راستاي اهداف از پيش طراحي شده خود در زمينه طراحي و ساخت ماشين آلات و تجهيزات صنعتي ، با مجهز شدن به تجهيزات و ماشين آلات و فضای کارگاهی مورد نياز و با پشتوانه تجربه ودانش علمی نیروهای متخصص ، موفق به انجام پروژه هاي متعدد در بخش صنايع پتروشیمی ،غذایی، نفت و گاز ، فولاد ، سنگ و…. بعنوان تأمين كننده اصلي قطعات و ماشين آلات صنعتی و طراحی و اجرای آنها شده است.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی درج نشده است

اولین دیدگاه را شما ارسال کنید

جهت ارسال دیدگاه باید در سایت عضو شوید

ثبت آگهی رایگان