نیازمندی اینترنتی در صنعت| درج آگهی رایگان| سایت آگهی نامه

کاتالیست سولفورزدایی اکسید روی

کاتالیست سولفورزدایی اکسید روی

آگهی رایگان
  • صنعت صنعت محصولات شیمیایی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
  •    تهران تهران
  • 3 بازدید
  • قیمت : توافقی

جاذب اکسید موثرترین و اقتصادی ترین ماده برای حذف ترکیبات گوگرد به ویژه سولفید هیدروژن (H2S) است. از این رو شرکت اسمارت کاتالیست تولیدکننده انواع کاتالیست های شیمیایی با هدف بومی سازی، کاهش واردات و رفع نیازهای داخلی، روی به تولید کالیست جاذب گوگرد ZnO آورده است. این کاتالیست متشکل از مواد اولیه ای شامل: اکسید نیکل، پنتا اکسید وانادیوم، اکسید روی و اکتیو آلومینا میباشد. سولفید هیدروژن گازی بی رنگ، بی بو، خطرناک، سمی و خورنده است. این گاز می تواند هنگام حفر چاه های نفت و گاز به سیالات حفاری نفوذ کند، در همین راستا و برای حفظ سلامت کارگران حفاری، جلوگیری از خوردگی خطوط لوله، تجهیزات و کاهش آلودگی های محیط زیست این گاز خطرناک باید حذف شود.

مشخصات ظاهری: جامد، سفید و خاکستری رنگ، گلوله ای

کاربرد: قابل استفاده در صنايع نفت، گاز، پتروشيمی و واحدهای تولید آمونیاک و اوره

ویژگی ها: کاتالیزور پایدار، کارآمد، ناهمگن، غیر سمی، فعال، قابل استفاده مجدد و سازگار با محیط زیست برای شرکت در واکنش حذف  H2S

 

خدمات اسمارت کاتالیست در زمینه تولید کاتالیست اکسید روی:

·        ایجاد شرایط عملیاتی و فیزیکی

·        اندازه گیری و سنجش دما و فشار بهینه

·        تعیین میزان غلظت H2S در خوراک ورودی فرآیند

·        اندازه گیری بستر کاتالیست های مورد استفاده در طول فرآیند

·        تشخیص و اندازه گیری نانوذرات کاتالیزوری ZnO با تکنیک XRD

·        حذف مشکل واحدهای احیا و کارخانه های اسید

·        این کاتالیست دارای قابلیت حذف گرد و غبار، گازهای سمی کلردار، فلوئوردار و فلزات سنگین بوده که موجب پودر شدن و از بین رفتن جاذب ها میشوند.

سولفید هیدروژن گازی بی رنگ، بی بو، خطرناک، سمی و خورنده است. این گاز می تواند هنگام حفر چاه های نفت و گاز به سیالات حفاری نفوذ کند، در همین راستا و برای حفظ سلامت کارگران حفاری، جلوگیری از خوردگی خطوط لوله، تجهیزات و کاهش آلودگی های محیط زیست این گاز خطرناک باید حذف شود. در نتیجه صنایع و پتروشیمی ها برای حفظ استانداردها و ایمنی ناگریز به استفاده از کاتالیست سولفورزدایی اکسید روی هستند. شرکت اسمارت کاتالیست آمادگی خود را  جهت تامین این کاتالیست با هر میزانی برای پتروشیمی ها و صنایع اعلام میدارد. توضیحات تکمیلی درباره کاتالیست سولفورزدایی اکید روی را میتوانید در سایت این شرکت مطالعه کنید. هم چنین از طریق راه های ارتباطی میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

https://smartcatalyst.ir/zno-catalyst/

هیچ دیدگاهی برای این آگهی درج نشده است

اولین دیدگاه را شما ارسال کنید

جهت ارسال دیدگاه باید در سایت عضو شوید

ثبت آگهی رایگان