نیازمندی اینترنتی در صنعت| درج آگهی رایگان| سایت آگهی نامه

شیر کشویی فلنجدار داکتیل زبانه لاستیکی و شیر کشویی فلنجدار داکتیل دسته بلند

شیر کشویی فلنجدار داکتیل زبانه لاستیکی و شیر کشویی فلنجدار داکتیل دسته بلند

آگهی رایگان
  • صنعت صنعت کشاورزی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
  •    تهران تهران
  • 58 بازدید
  • تهران،شهرک صنعتی شمس آباد، بلوار نارنجستان،گلبرگ8،پلاک 13

شير كشويي از ساده ترين و قديمي ترين مكانيزم براي كنترل جريان سيال استفاده مي كند. از ديرباز براي كنترل جريان جويبار از يك دريچه مستطيل شكل كه از دو طرف در يك قالب شياردار جاي گرفته بود استفاده مي كردند. در اين شيرها با قرار گرفتن دريچه شير كه مي تواند شكلهاي مستطيلي يا گرد داشته باشد در شيارسيت ، عبور سيال متوقف مي گردد و بالعكس زماني كه اين دريچه كشويي به موقعيت خود مي رسد سيال بدون وجود هيچ مقاومت و افت فشاري به مسير خود ادامه مي دهد.

اين شيرها در صنعت معمولا به صورت فلنجي و براي جلوگيري از نشتي از واشرهاي مربوطه استفاده مي گردد. به جهت اينكه عبور سيال رابطه خطي و مشخصي با بازكشوي شيرندارد از شيركشويي معمولاً به جز مواردي كه به شكل خاص طراحي گرديده اند نمي توان براي كنترل كامل عبور سيال استفاده كرد و بيشتراز شيرها ي كشويي درحالت بسته يا باز استفاده مي شود.

عمركاري بسيار طولاني و عدم رسوبگيري ، قطع و وصل جريان در تامين آب تصفيه خانه ها،فاضلاب، آبياري،موتورخانه ها،سدها،نيروگاههاي آبي و غيره از مزيتها وعلل مورد استفاده شيركشويي زبانه لاستيكي مي باشد.

لازم بذكر است كه اين محصول مورد استفاده براي سيالاتي چون آب آشاميدني،فاضلاب، روغن،‌هواي فشرده،سيالات غيراسيدي و غيره تا دماي 70° مي باشد.

نوعی شیر کشویی میباشد که یک دسته بلند اضافی به آن متصل است . این دسته بصورت کاملاً ثابت می باشد ؛ یعنی طول دسته افزایش ویا کاهش نمی یابد.

این شیر برای خط لوله های دفنی بسیار کاربرد دارد. زیرا براحتی میتوان شیر را از روی خاک بدون استفاده از کلاهک و میله واسطه آن باز و یا بسته نمود . این امر بدلیل وجود ساقه ( شافت ) بلند متصل به شیر، بدون هیچگونه کار اضافی، امکان پذیر شده است.

فلکه شیر روی دسته بلند نصب می باشد و توسط آن می توان از شیر استفاده کرد. کاربری این شیر برای خطوط لوله آب و فاضلاب ، آب آشامیدنی و ... است. .

شافت داخلی این شیر که عملیات  باز و بسته شدن را به عهده دارد ( فلکه را به زبانه شیر متصل می کند.) از جنس های استیل ضد زنگ، فولاد ، برنج و ... می باشد . طول معمول آن 1 الی 1.5 متر است که که البته با توجه به سفارش مشتری قابل کاهش و افزایش است.

بدلیل اینکه شافت و دسته این شیر به خود شیر متصل است ، بدون هیچگونه عملیات اضافی می توان این شیر را نصب نمود و خاکریزی را انجام داد و با خیال آسوده (بدون استرس جدا شدن میله واسطه یا کلاهک)ازشیر استفاده کرد

هیچ دیدگاهی برای این آگهی درج نشده است

اولین دیدگاه را شما ارسال کنید

جهت ارسال دیدگاه باید در سایت عضو شوید

ثبت آگهی رایگان
جهت مشاهده نماد اصلی کلیک بفرمایید